Únor 2018

25/02/18

25. února 2018 v 10:45 | jitřenka
homofobové, homosexuálové, bisexuálové a heterosexuálové.
je v tom nějaký rozdíl?
voda, moře, alkohol, jedovaté látky.
teoreticky je to všechno to samé, jen s jiným jménem, má to prostě stejnou pointu věci. Jak to tedy lidé nemohou pochopit? Všechno a všichni jsme něčím stejní, ovšem i něčím jiní a originální - je to tak i u věcí. Slunce a Měsíc jsou tatkéž zdě stejné, přesto naprosto odlišné věci - chápeme se?
vždy s úsměvem,
jitřenka

24/02/18

24. února 2018 v 11:19 | skořice
dnes jsem poslouchala jednu píseň, která do mne vehnala emoce.
netuším proč a nevím, jestli jsem jediná, ale hudbu vnímám jako cit, nikoliv pouze jako zvuk, který se mi líbí. Občas se slovy v písni pláču, jindy se vztekám a někdy se pouze usmívám, protože v každé melodii se mi vybaví několik set zážitků, které se najednou vynoří v mé paměti a oživí mi den.
jistě si každý hudbu vyloží jinak, každý ji musí vnímat jinak, to by na světe nebyly takové originály ;)

23/02/18

23. února 2018 v 13:44 | jitřenka
tatkéž jste si někdy říkali, co asi ti mračiví lidé dnes prožili? co se jim stalo tak špatného, že to musejí všem dávat najevo?
upřímně patřím mezi chodící pozitivní náladu, takže toto má mysl nepochopí - přesto ale s nimi soucítím a vymýšlím jim příběh, co se jim stalo, ale i co se následně událo - a oni se stali šťastnějšími.
nejsem blázen, jen trpím přehnanou fantazií.
dnes jsem jela s mamkou (ano, můj věk je velice ní- dobrá, je mi dvanáct ;)) a tetou do knihkupectví, samozřejmě tam byla mladá slečna, co vypadala docela sklesle.